menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

menu

Kořenecký golf očima Martina Mullera

Když máte golf rádi a šíříte nadšení kolem sebe dostatečně intenzivně, budou Vás lidé poslouchat. A možná o Vás i napíšou.

Jak vidí golf na Kořenci člen našeho klubu, Martin Muller?

 28
duben

Reprezentace 2022 

V roce 2022 budou Sokrates Golf & Country Club reprezentovat 4 družstva mládeže, družstvo mužů  a družstvo žen. Přejeme všem reprezentantům  hodně úspěchů a držíme jim palce.    
10
duben

BOSKOVICKÝ SPORTOVEC ROKU 2012 - VLASTIMIL HEBELKA 

Cílem tohoto mimořádného projektu je ocenění sportovců a nejlepších sportovních výsledků dosažených v jednotlivých okresech a krajích České republiky v roce 2012. Ocenění talentů, dospělých, jednotlivců i kolektivů, handicapovaných sportovců, kategorie masters, poděkování trenérům cvičitelům, ale také připomenutí činů fair play či uvedení těch nejlepších do síně slávy.
27
srpen

KRYŠTOF KRČ - má SINGL hendikep 

Další z členů kořeneckého Tréninkového centra mládeže má "singl" hendikep Kryštof Krč (14 let) si na konci letošních prázdnin uhrál jednomístný hendikep.
15
červenec

Melánie Vendelbergerová zvítězila ve své kategorii v Ropici 

Dalším výrazným úspěchem našeho tréninkového centra mládeže je první místo Melánie Vendelbegerové v 3. Národní Golfové Tour mládeže 2012, která se konala o víkendu 14. - 15. 7. 2012 v Ropici. S náskokem pěti ran si tato jedenáctiletá členka našeho klubu došla pro první místo ve své kategorii (kategorie B dívky věk 7 - 12).
23
červen

Kateřina Zdráhalová pokračuje ve spanilé jízdě v sezoně 2012 

Telč zahrála čtyři rány pod PAR (68 ran). Katka pokračuje ve své spanilé jízdě letošní golfovou sezonou. Ve druhém kole Faldo Series Czech Championshhip 2012 v Telči, které se hrálo 23. 6. 2012, podala úžasný výkon. Po vydařeném prvním kole snížila v druhém kole svůj HCP na 3,2, když zahrála 68 ran, tj. čtyři rány pod par hřiště.
02
květen

Melánie Vendebergerová slavila úspěch na Kunětické Hoře 

Dalším výrazným úspěchem našeho tréninkového centra mládeže je vítězství Melánie Vendelbegerové v turnaji Callaway Junior World Golf Championship - národní kvalifikace, který se konal ve dnech 30. 4. - 1. 5. 2012 na Kunětické Hoře. S náskokem sedmi ran si tato jedenáctiletá členka našeho klubu došla pro první místo ve své kategorii (dívky do 12ti let).  
13
duben

Kateřina Zdráhalová skočila do sezóny 2012 rovnýma nohama 

Kaskáda v PARU. Vstup do nové sezóny se Katce letos opravdu podařil. Již na prvním turnaji na Kaskádě (Lobby Tour 2012) v obou kolech excelovala. Po vydařeném prvním kole snížila HCP na 7,9 (81 ran) a druhý den dokonce zahrála Kaskádu v PARU (72 ran). Tímto úžasným výkonem si vysloužila HCP 5,3.
17
květen

Spanilá jízda Davida Jízdného pokračuje 

2. Czech Golf Amateur Tour 2011 (13. – 15. 5. 2011, Mnich) Sokrates Golf & Country Club blahopřeje svému členovi Davidovi Jízdnému ke krásnému 10. místu na 2. Czech Golf Amateur Tour 2011, která se konala 13. – 15. 5. 2011 na golfovém hřišti Mnich.
08
duben

RWE SKI & GOLF CZECH CHAMPIONSHIP 2011 

I v letošním ročníku neoficiálního mistrovství ČR v kombinaci lyže/golf náš klub reprezentovali tři ostřílení matadoři. Vlastik Štefl, Tomáš Daul a Laďa Kulík potvrdili svou formu na sněhu i grýnech. V konkurenci 30ti HCP singlů a 90ti hráčů s HCP nižším než 18,0 si nevedli špatně. Navíc na start obřího slalomu se postavilo na deset současných i bývalých reprezentantu ČR ve sjezdovém lyžování a skicrossu. Po loňském druhém místě obsadil Vlastik Štefl bronzovou pozici.
06
září

Na Kořenci vyšla nová golfová hvězdička 

Shrnutí nejdůležitějších úspěchů Melánie Vendelbergerové v roce 2009.
27
duben

Melanie Vendelbergerová pokračuje ve spanilé jízdě. 

Melanie Vendelbergerová pokračuje ve spanilé jízdě. I letos na Nové Americe vyhrala obě kola U.S. KIDS Golf Tour rozdilem tridy! První den hrála 2 nad par, druhý den hrála 1 nad par. I přesto, že se dle pravidel tour hraje ze speciálních odpališť (každá jamka je zkrácena o 50-100 m), za silného větru to byl neuvěřitelný výsledek. Gratulujeme Meli.
04
listopad

Melánie Vendelbergerová (SOGCC) 

I letos (2008) jsme v této kategorii měli možnost sledovat skvělé výkony nejmladších účastnic U.S.Kids Golf Tour.  Již od začátku sezóny se svými výkony blýskala Melánie Vendelbergerová (SOGCC). Roli favoritky si udržela až do samotného finále. Melánie hrála celkem 15 turnajů letošní série, z toho si 11krát odvezla nejcennější zlatou medaili a 4 druhá místa.  Jedenácté zlato si domů vezla právě z finálového turnaje a svým výkonem 42 a 42 ran (+12) si zajistila nominaci do Pinehurstu a celkové první místo v celostátním žebříčku. Alespoň jeden turnaj v této kategorii odehrálo v letošním ročníku celkem 25 dívek.
25
červen

Úspěch našeho Marka Růžičky na NMČR 2007 

Ve dnech 21. – 24. června 2007 se v RGC Mariánských Lázních uskutečnilo další Národní mistrovství České republiky ve hře na jamky. Mezi devadesát zúčastněných se zařadil i náš nový člen Marek Růžička (HCP + 0,5). Po čtvrteční kvalifikaci v kategorii mužů, která měla dramatickou rozehrávku šesti hráčů o tři postupová místa, kterou naštěstí prošel, si nakonec vybojoval třetí místo. Rozhodli jsme se, že se s Vámi prostřednictvím krátkého rozhovoru podělíme o jeho zážitky.