menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

menu
výsledky mládežnického turnaje „O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY“{lang} 09
říjen

výsledky mládežnického turnaje „O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY“ 

Včera naše mládežnické družstvo bojovalo na turnaji „O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY“, který se hrál na golfovém hřišti v Olomouci. Rádi bychom pogratulovali ke krásnému 4.místu s celkovým počtem 625 ran. Na výsledku se podíleli David Lenz (79 r), Mikuláš Maňas (100 r), Dominik Šťourač (76 r), Daniel Ulman (79 r), Adam Hála (90 r), Kryštov Šulák (97 r), Inna Lenzová (126 r) a Will Kleiner (104 r).  Veškeré výsledky jsou k dizpozici ZDE.
RMTM Junior Challenge Šilhéřovice{lang} 24
září

RMTM Junior Challenge Šilhéřovice 

V sobotu 24.9 se na golfovém hřišti v Šilhéřovicích odehrál turnaj Junior Challenge, na kterém nás reprezentovali Kryštof Šulák, Adam Hála a Dominik Štourač. Za skvělé výsledky bychom rádi pogratulovali Kryštofovi, který se umístil na 2. místě a Dominikovi za místo 3.
24
srpen

Turnaj RMTM 21.8.2022 v Olomouci 

Dne 21.8.2022 se odehrál turnaj RMTM v Olomouci, kde se na 2. místě umístil náš reprezentant Dominik Štourač výkonem 76 ran. Gratulujeme
Výsledky Morava Cup - WAGR Junior Golf Championship{lang} 16
srpen

Výsledky Morava Cup - WAGR Junior Golf Championship 

David Lenz se umístil na celkovém 18 místě s celkovým počtem ran 253.  Gratulujeme a držíme palce do dalších turnajů.
11
srpen

Morava Cup 2022 - Golf Resort Penati 

Ve středu 10.8. probíhal v Golf Resortu Penati další ze série turnajů Morava Cup. Ani tentokrát nechyběli naši reprezentanti. V mistrovské kategorii obsadil s 88 ranami 3. místo David Lenz. V Benjamínkách bojovala Inna Lenzová, která také dosáhla na stupně vítězů a vybojovala 3. příčku. Gratulujeme a držíme palce do dalších turnajů.
09
srpen

Regionální moravská tour mládeže - Slavkov 

Kořenečtí junioři opět úspěšní. Dne 8.8.2022 proběhl na Slavkovském hřišti další turnaj Regionální moravské tour mládeže. V kategorii 15-18let HCP 0-28,4 vyhrál kořenecký Dominik Štourač výkonem 77 ran, 8.místo Sára Vrbická, 10.místo Barbora Chládková. Kategorii 13-16let HCP 28,5-54 ovládla Amalie Oravcová, 5.místo Will Kleiner, 9.místo Adam Fajkus. V kategorii 7-12 let HCP 0-28,5 7.místo Kryštof Šulák V kategorii 13-14 HCP 0-28,5 24.místo Adam Hála V mistrovské kategorii 15-26let hcp +9-19,0 11.místo Mikuláš Maňas, 12.místo Sandra Bartošová, 14.místo David Lenz
26
červenec

Regionální kvalifikace družstev mládeže – MČR smíšených družstev mládeže do 16 let – VÝCHOD B 

Dnes 26.7. se  na hřišti GC Austerlitz konala Regionální kvalifikace družstev mládeže MČR smíšených družstev mládeže do 16 let . Naše družstvo ve složení Daniel Ulman, Dominik Štourač, Barbora Chládková, Amalie Oravcová, Kryštof Šulák a Adam Hála obsadilo v deštivém počasí 9.místo. Děkujeme hráčům za reprezentaci klubu.
25
červenec

3. Národní Golfová Tour Mládeže 

Během  víkendu 23.-24.7.2022 proběhla na hřišti  Golf & Ski Club Ostravice 3.Národní Golfová Tour Mládeže a Daniel Ulman se umístil na 3. místě v kategorii C kadeti (15-16let) se skóre 157 (80+77) .   Gratulujeme Danielovi ke krásnému umístění,  snížení HCP na 2,7 a reprezentaci klubu.
20
červenec

Regionální kvalifikace družstev mládeže 2022 

Naši hráči do 14 let se včera 19.7. zúčastnili Regionální kvalifikace družstev mládeže na hřišti v Olomouci. Děkujeme družstvu ve složení Kryštof Šulák, Adam Hála a Wil Kleiner za reprezentaci.                                                                                        Současně na hřišti v Dobrouči proběhla Regionální kvalifikace družstev mládeže do 18 let. Za reprezentaci klubu děkujeme družstvu chlapců ve složení Lenz David, Maňas Mikuláš, Štourač Dominik a Ulman Daniel a také družstvu děvčat ve složení Vepřeková Kateřina, Vrbická Sára, Chládková Barbora a Oravcová Amalie.   Děkujeme rodičům a trenérům za podporu hráčů a vytvoření zázemí.
28
duben

Reprezentace 2022 

V letošní sezóně jsme přihlásili do soutěže družstev 4 družstva mládeže ... do 14let, do 16 let a 2x do 18 let.  
18
říjen

Výsledky soutěží 2021 

Výsledky Regionální Moravské Tour Mládeže  2021 najdete ZDE       Výsledky Soutěží Družstev ČGF 2021 najdete ZDE  
10
říjen

Regionální soutěž družstev mládeže - O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY 

Naši  hráči do 18 let se zúčastnili regionální soutěže družstev mládeže  O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY. Děkujeme za reprezentaci všem hráčům a hráčkám. Rodičům a trenérovi  za doprovod a podporu.
03
říjen

Dimply jsou křídly golfových míčků. Kolik jich na míčku je? 

Pro řadu golfistů je to tak všední záležitost, že o tom vlastně ani nějak nepřemýšlí. Vezmou golfový míček do ruky, natýčkují a odpálí. To, že má každý míček na svém povrchu tzv. dimply, nebo chcete-li důlky, to už ani skoro neregistruje. Kolik jich ale na míčku vlastně je? A k čemu slouží?  
03
říjen

Players párty 2021 

Vážení hráči a rodiče, srdečně vás zveme na závěrečnou Players párty 2021, která se bude konat ve čtvrtek 14.10.2021 v kongresovém sále kořeneckého resortu. Od 17:00 proběhne dobrodružný soutěžní program zakončený slavnostním předáváním ocenění nejlepším členům tréninkového centra mládeže za rok 2021 a vyhlášení nejlepších hráčů každé věkové kategorie. Players párty 2021 bude zakončena občerstvením s čokoládovou fontánou.                            Těšíme se na Vás                                                                                                                                                        vedoucí TCM a správní rada  
23
srpen

Gratulace hráčům mládežnických kategorií za výkony na Mistrovství klubu 

Gratulujeme všem hráčům mládežnických kategorií, kteří se zúčastnili letošního Mistrovství klubu na rány. Jejich hra jim přinesla zlepšení HCP a jejich výsledky se neztratily mezi výsledky "dospěláků". Za účast a bojovnost děkujeme Adamu Hálovi, Petru Klíčovi, Davidu Lenzovi, Mikuláši Maňasovi, Michalu Talandovi, Danielu Ulmanovi a Kateřině Vepřekové.
28
červenec

Reprezentace SOGCC do 16 let 

27. července se naše družstvo ve složení  Mikuláš Maňas, Kateřina Vepřeková, Kryštof Šulák, Daniel Ulman, Tomáš Veverka a Petr Klíč  zúčastnilo Regionální kvalifikace družstev mládeže do 16 let v Ropici.  Děkujeme  hráčům za reprezentanci, rodičům a trenérovi za podporu.
20
červenec

Reprezentace SOGCC do 14 a do 18 let 

Dnes nás dvě družstva reprezentovala na Regionální kvalifikaci družstev mládeže: družstvo do 14 let ve složení Daniel Ulman, Tomáš Veverka, Kryštof Šulák a Adam Hála vybojovalo  na Kunětické Hoře 11.místo  družstvo do 18 let ve složení Michal Talanda, David Lenz a Mikuláš Maňas vybojovalo na hřišti v Olomouci  13.místo  Všem hráčům děkujeme za reprezentaci, rodičům za podporu a trenérům za péči.
21
červen

Reprezentace SOGCC - mládež 

Během července se zúčastní naše mládež soutěží družstev.  Všem nominovaným přejeme hodně štěstí  a hlavně málo ran.
25
duben

Národní Golfová Tour Mládeže 

Národní Golfová Tour Mládeže začala : https://www.cgf.cz/cz/pro-media/pro-media/aktuality/3482-v-berovicich-se-rozdelovaly-prvni-tituly-v-detske-serii-ngtm
19
únor

Změna trenéra na Kořenci 

Vážení rodiče, na začátku roku jsme se domluvili s Tomášem Daulem na ukončení spolupráce. Tomášovi děkujeme za spoustu dobře vykonané práce pro klub i resort. V nové práci mu přejeme hodně úspěchů a těšíme se na spolupráci s klubem, ve kterém přijal místa trenéra a sportovního manažera. Trenérem golfu na Kořenci se stal Martin Huf, na kterého se obracejte s dotazy ohledně tréninků. Rád vám také poradí s výběrem nebo doplněním golfového vybavení. Martin Huf povede na Kořenci také tréninky dětí a TCM , prosím, zasílejte přihlášky vašich dětí na novou sezónu na jeho email: huf@korenec-golf.cz  .Podrobnosti k tréninkům najdete na webu v záložce TCM – dětské tréninky https://www.korenec-golf.cz/cz/m/detske-treninky/ .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Hanka Rechová za správní radu
13
prosinec

Pozvánka na schůzku s rodiči 

Vážení rodičové,   rádi bychom Vás pozvali na schůzku trenérů a vedení TCM s rodiči. Vybrali jsme termín 13.12.2020, v neděli. Schůzku zahájíme v 10:00. Zváni jsou všichni rodiče a opatrovníci juniorů, kteří májí zájem o soutěžní, nesoutěžní golf i jakékoli postřehy a dotazy. PROGRAM: Vaše konstruktivní ohodnocení Zimní tréninky Poplatky za tréninky dětí Rozdělování dotací z TCM na individuální výjezdy Příprava na tréninky v sezóně 2021 Prosíme, abyste nám svou účast na schůzce potvrdili nejpozději do středy 9.12.2018 do 18:00 (huf@korenec-golf.cz). Dále pracujeme na spolupráci s indoory, které se nyní připravují na zahájení zimní sezóny. Více informací o zimní přípravě zašleme během tohoto týdne. Těšíme se s Vámi na viděnou.Za TCM SOGCC  Martin Huf
15
říjen

Informace k ukončení letní sezóny a zahájení zimní přípravy  

Vážení rodiče a hráči,chci Vám poděkovat za letošní sezónu,  těší mě, že se naše mládež každým rokem zlepšuje, jak  ukazují výsledky z turnajů  ČGF. Děkuji všem za jejich účast na turnajích a gratuluji k výborným výsledkům.          
02
říjen

Úspěch kořeneckých juniorů 

V neděli 1.10.2017 proběhla na Kořenci regionální soutěž družstev mládeže O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY 2017. Kořenec vybojoval medailové umístění.
01
říjen

O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY 2017 

SOGCC vybojoval 3. místo!V neděli 1.10.2017 proběhla na Kořenci regionální soutěž družstev mládeže O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY 2017.Byl to již 11. ročník a reprezentace našeho klubu získala nejlepší umístění v celé historii - 3. místo. Za vítězným klubem z Brna (Kaskáda) a druhým z Olomouce je to vynikající úspěch!! Je to týmová soutěž a počítá se 7 z 8 výsledků hráčů, tudíž velké poděkování a gratulace patří všem členům družstva.Složení týmu SOGCC: Tylová Daniela, Vepřeková Tereza, Krčová Barbora, Hrubá Karolína, Talanda Michal, Bank Matěj, Černá Veronika, Ulman Daniel.Ještě jednou všem díky!kapitán Pavel Krč
28
březen

ZAHÁJENÍ TURNAJOVÉ SEZÓNY 2017 

Jaro pro juniorský golf již začíná. Chci všechny informovat o prvních turnajích pro mladé golfisty.
27
březen

TCM 2017 - ZAHAJUJEME 

Milí junioři, vážení rodiče, rádi bychom Vás informovali o zahájení provozu našeho TCM.
28
březen

DĚTSKÉ TRÉNINKY 2016 (TCM) 

I letos připravujeme pro děti v našem Tréninkovém centru mládeže pravidelné výukové hodiny. Pojďte se s námi podílet na jejich nové struktuře.
25
květen

2. CityGolf.cz NGTM na Slavkově  

Melánie Vendelbergerová zahrála hřiště ve Slavkově pod PAR !!!
13
duben

INFORMACE Z TCM - AKTUÁLNÍ INFORMACE K DĚTSKÝM TRÉNINKŮM 2015 

První tréninky proběhnou ve středu a čtvrtek 15. 4. 2015 a 16. 4. 2015.  
03
květen

Kateřina Zdráhalová zahájila sezónu ve velkém stylu 

Velkého úspěchu dosáhla hned na úvod golfové sezóny naše reprezentantka Kateřina Zdráhalová.
13
duben

Kateřina Zdráhalová skočila do sezóny rovnýma nohama, Kaskádu zahrála 

Vstup do nové sezóny se Katce letos opravdu podařil. Již na prvním turnaji na Kaskádě (Lobby Tour 2012) v obou kolech excelovala. Po vydařeném prvním kole snížila HCP na 7,9 (81 ran) a druhý den dokonce zahrála Kaskádu v PARU (72 ran). Tímto úžasným výkonem si vysloužila HCP 5,3.
19
říjen

Turnaj o pohár kořeneckého TCM 

V závěru letošní golfové sezony se na Kořenci sešly děti, které pravidelně navštěvují naše dětské golfové tréninky, aby se utkaly ve dvou miniturnajích na tři a děvět jamek.