menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

menu

Naše klubovna - stavba Jihomoravského kraje 2003

Za posledních pět let prošel Kořenec bouřlivým rozvojem a zdá se, že nasazené tempo růstu ani v dalších letech nezbrzdí. V  roce 2009 byla v provoz uvedena kongresová přístavba se stylovým moravským vinným sklípkem a komfort služeb byl rozšířen také o šatny se sprchami. V roce 2010 jsme zastřešili driving range. Spolu s tradiční krajovou kuchyní a zázemím Pythagor Golf Hotelu*** tak kořenecký resort vytváří široký prostor pro únik z všudypřítomné civilizace. V blízkosti Moravského krasu, v srdci přírodního parku Řehořkovo kořenecko tak najdete golfový ráj na zemi.

Zázemí klubu tvoří stylová klubovna postavená podle projektu Ing. arch. Zdeňka Řiháka a Ing. Jaroslava Zbožínka. Je v provozu od konce března 2002 a jejím jádrem je pravý kanadský srub, na který navazuje restaurace pod zatravněnou střechou s kreativní gastronomií, velká krytá terasa s tanečním parketem a prostorná nekrytá terasa. Srubovina v kombinaci s klasickými materiály jako je sklo a kámen představuje špičku soudobé architektury, která je citlivě dotvořena vybavením ze smrkového masivu, včetně teplovzdušného krbového vytápění, posíleného stylovými kachlovými kamny.
V klubovně je dobře vybavený proshop a pochopitelně nechybí spike bar. Důmyslné architektonické řešení dovoluje pojmout až 150 lidí najednou, aniž by došlo ke ztrátě komfortu a dojmu útulnosti. V areálu jsou dobře přístupná prostorná parkoviště která v návaznosti na travnatou předprseň a terasu klubovny dovolují výstav různých firemních produktů či sportovních atrakcí.
Podle potřeb rozrůstajícího se klubu pokračuje výstavba třetí etapy klubovny, zahrnující další zázemí pro členy klubu. Už nyní je zřejmé, že nově otevřený kongresový sál, spolu v kombinaci s moravským vinným sklípkem, vzbuzuje zájem především u firemní klientely. Na své si však přijdou i malé skupiny a jednotlivci. Každý přece ví, že Jižní Morava, rovná se kvalitní moravské víno. A které hřiště nabídne atmosféru vinného šenku ?

 

Fotogalerie

unikátní klubovna

unikátní klubovna - pohled z hřiště

klubovna

spike bar (n.19)

spike bar (n.19) kongersový sál

kongersový sál


kongersový sál

vinný sklípek

vinný šenk

vinný šenk
vinný šenk

vstupní hala - kongresový sál