menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

Kariéra

 Aktuální nabídka volných pozic :  Pokojská (housekeeping)

Do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici „Pokojská (Housekeeping)“ na plný úvazek (nástup březen - duben 2024 ).

 Pokojská (Housekeeping)

Náplň práce:

  • úklid pokojů na hotelu, v kongresu, kancelářích a v přidělených prostorách,
  • inventarizace prádla, spotřebních a čistících prostředků,
  • třídění, výdej a příjem špinavého prádla,
  • péče o květinovou výzdobu a zeleň v okolí hotelu a recepce.

Požadujeme:

  • minimálně základní vzdělání,
  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu a osobní aktivitu,
  • ochotu pracovat o víkendech.

Nabízíme:

  • práci a zapojení v zaběhnutém a sehraném kolektivu,
  • příjemné ohodnocení včetně měsíčních odměn a 13. platu
  • zaměstnanecké benefity (oblečení, strava, mobil vč. paušálu, ...)
  • perspektivní růst
  • jednosměnnou pracovní dobu.

Své strukturované životopisy včetně fotografie zasílejte na e-mailovou adresu henkova@korenec-golf.cz nebo na adresu Kořenec 174, Boskovice 680 01. Další informace také na +420 606 423 813.