menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

Kariéra

 Aktuální nabídka volných pozic : Provozní restaurace, Servírka/Číšník, Údržbář golfového hřiště

Provozní restaurace

Náplň práce

  • Zodpovídá za provoz restaurace
  • Vedení personálu restaurace
  • Komunikace s dodavateli
  • Nákup a objednávky zboží
  • Kontrola zůstatků, inventury, cen a kvality
  • Příprava podkladů a vyúčtování pro restauraci a kuchyni
  • Odpovědnost za chod kuchyně
  • Práce s restauračním softwarem Vento

Požadujeme

  • Spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost
  • Zkušenosti v gastronomii výhodou
  • Schopnost pracovat dle pravidel resortu
  • Schopnost vést lidi
  • Odolnost vůči stresu
  • Platný potravinářský průkaz výhodou
  • Znalost práce s word, excel

Nabízíme

  • zapojení v zaběhnutém, mladém a sehraném kolektivu
  • příjemné mzdové ohodnocení
  • firemní benefity
  • smlouva na HPP

Své strukturované životopisy včetně fotografie zasílejte na e-mailovou adresu jakubcova@korenec-golf.cz nebo na adresu Kořenec 174, Boskovice 680 01.

Nástup: nejpozději od 1.3.2023

Servírka/Číšník

Náplň práce

  • Obsluha hostů
  • Péče o svěřené technologie a inventář
  • Inventarizace zboží a skladových zásob
  • Práce s pokladnou
  • Dodržování čistoty na pracovišti v souladu s hygienickými předpisy
  • V případě potřeby pomáhá při organizaci turnajů na hřišti nebo při organizaci negolfových akcí a svateb

Požadujeme

  • pečlivost, odpovědnost a časovou flexibilitu
  • komunikativnost
  • znalost jednoho cizího jazyka AJ nebo NJ výhodou
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • dvousměnný provoz

Nástup: 1.3.2023

Údržbář golfového hřiště (Greenkeeper)

Náplň práce

  • Provádí každodenní údržbářské práce vedoucí k zajištění funkční schopnosti hřiště
  • Provádí opatření k zajištění funkční schopnosti trávníkových ploch
  • Odpovídá za hospodaření s pohonnými hmotami, mazadly, hnojivy, chemickými postřiky a ostatním svěřeným materiálem.
  • Odpovídá za hospodaření s ručním nářadím
  • Odpovídá za funkčnost jemu svěřeným mechanizmům a jejich ošetřování a údržbu

Požadujeme

  • Výuční list nebo maturita
  • Práce v oboru – výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Svářečský průkaz – výhodou
  • Strojnický průkaz – výhodou
  • Řidičský průkaz sk. T - výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu a osobní aktivitu

Nabízíme

  • Zapojení v zaběhnutém, mladém a sehraném kolektivu
  • Příjemné ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Profesní oblečení
  • Smlouva na HPP
  • Práci v přírodě