menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

menu

Jak se stát členem Sokrates Golf & Country Club

Vážený příteli,

vážíme si Vašeho zájmu o náš klub a věříme, že Vaše rozhodnutí bude odměněno golfovou pohodou, kvalitním klubovým zázemím, lidskou a přátelskou atmosférou, kterou již od vzniku našeho klubu budujeme a ke které každý jednotlivý člen aktivně přispívá.

Dle platných stanov sdružení se můžete členem stát jedině tehdy, uhradíte-li jednorázový vstupní členský poplatek.  Členem zůstanete, budete-li každoročně platit roční hrací poplatek. Jakožto člen Sokrates Golf & Country Clubu (SOGCC) se zároveň stáváte členem České golfové federace (ČGF), což je nezbytně důležitý předpoklad pro získání handicapu (HCP) a následnou honbu za jeho zlepšením (např. na turnajích a HCP dnech).

Pro přijetí do klubu musíte také odevzdat na sekretariátu klubu "přihlášku za člena" nebo ji zaslat e-mailem na klub@korenec-golf.cz.

JEDNORÁZOVÝ VSTUPNÍ ČLENSKÝ POPLATEK   je podmínkou k získání tzv. řádného členství (aktuální výši najdete ZDE). Výše poplatku se vždy odvíjí od věku zájemce. U členů-dětí je při dovršení každé věkové hranice třeba doplatit vstupní poplatek do výše stanovené pro dosaženou věkovou skupinu. Řádné členství je převoditelné, neboli můžete je kdykoliv (dle stanovených pravidel) převést na jinou osobu. Poplatek za převod členství neúčtujeme a je jen na Vás, za jakou úplatu je na jinou osobu převedete.

ROČNÍ HRACÍ POPLATEK (RHP) Vám zaručuje návštěvu kořeneckého hřiště a cvičných ploch kdykoliv a zdarma. Stejně jako každý jiný hráč si však musíte hru předem rezervovat a musíte tak ctít náš rezervační systém. Výši RHP stanovuje každoročně výbor sdružení (aktuální výši najdete ZDE). Jako člen klubu taktéž nabýváte právo uplatňovat na spřátelených hřištích tzv. reciproční slevu.

Rádi se staneme Vaším průvodcem ve světe kořeneckého golfu. Neváhejte nás proto kdykoliv kontaktovat. U dobré kávy, nad sklenkou whisky, se s Vámi rádi setkáme a vysvětlíme vše potřebné.

Za Sokrates Golf & Country Club Vás srdečně zdraví

 


klub@korenec-golf.cz

! ! ! AKCE ! ! !
MIMOŘÁDNÉ ROČNÍ ČLENSTVÍ

Zajímavou variantou pro pravidelné návštěvníky Kořence, a stejně tak pro golfisty nováčky, je tzv. MIMOŘÁDNÉ ROČNÍ ČLENSTVÍ. Za cenu výrazně nižší (aktuální výši shlédněte ZDE) se stanete na jeden rok členem klubu. Zároveň tak získáte členství v ČGF. Toto mimořádné členství není převoditelné a koncem roku zanikne.  Jako mimořádný roční člen máte právo na reciproční slevy.  Oproti řádným členům, kteří při vstupu na kořenecké hřiště neplatí, mimořádný roční člen hradí každou návštěvu hřiště. Mimořádné členství Vám však zaručuje 50% slevu na každou hru. Vstup na cvičné plochy jsou v obou případech zdarma.