menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

menu

Poprvé na Kořenci ?

Není výjimkou, že se návštěvníci cítí  při první návštěvě golfového hřiště, ve víru neznámých pojmů a tradic, ztraceni . S rozkvětem golfu narůstá počet zájemců o tento sport. Právě jim věnujeme několik dalších řádků. Věříme, že zodpovíme všechny dotazy a prolomíme ostych před návštěvou neznámého prostředí. Vždyť stejně jako oni, stálo na prahu golfových areálů již 40 000 golfistů (v České republice). Tito všichni již do světa golfu vstoupili. Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, rádi Vám je zodpovíme. Třeba pomocí emailu (recepce@korenec-golf.cz).

První návštěva Kořence

Areál i restaurace jsou zcela přístupny široké veřejnosti. Při návštěvě našeho areálu využijte prostorná parkoviště přímo v golfovém areálu. Na recepci, která se nachází v unikátní srubové klubovně, se zeptejte se na cokoliv, co Vás zajímá z oblasti golfu i okolí Kořence. Rádi se o Vás postaráme.

Doporučujeme předem se telefonicky dotázat na otevírací dobu areálu a zda není ve Vámi zvolený den areál uzavřen (+420 516 467 504). Jestliže s golfem začínáte, navštivte naši golfovou akademii. Skládá se z několika tréninkových ploch simulujících golfové prostředí. Více se dozvíte v odkazech, které jsme pro Vás připravili níže. Budeme rádi Vaším průvodcem ve světě golfu.

Mnoho úspěchů v golfu i v životě Vám přeje Sokrates Golf & Country Club.