menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

menu

Golfové vícedenní kurzy

 

Vychutnejte si golf v srdci přírodního parku, v bezprostřední blízkosti Moravského krasu a propasti Macocha. Golfová Academe nabízí celou škálu vícedenních kurzů pro úplné začátečníky i pro zkušené hráče, pro děti i pro dospělé. Můžete přijet jednotlivě i ve skupinkách, za každého počasí (od roku 2010 je v provozu kryté odpaliště). Nevyberete-li si v námi připravené nabídce, rádi Vám připravíme kurz přímo na míru.

Strávit společnou dovolenou tak zde mohou rodiče s dětmi, skupinky přátel i jednotlivci bez ohledu na golfovou úroveň.

Přečtěte si reference, teré nam zaslali spokojení návštěvníci Kořence :).

 

Třídenní golfový kurz - je vhodný zejména pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet "co to vlastně ten golf je" anebo pro ty, kteří si chtějí zlepšit své již dříve získané golfové znalosti a dovednosti. Pokud má někdo zájem po třech dnech absolvovat zkoušku HCP 54, měl by mít již znalosti golfových pravidel a etiky z dřívějška a ani v golfové hře by neměl být úplným nováčkem.

Čtyřdenní golfový kurz - je určen těm, kteří zamýšlí získat zkoušku HCP a aktivně přistoupí k tréninku i k výuce teorie. Pokud má někdo zájem po čtyřech dnech absolvovat zkoušku HCP 54, měl by mít již znalosti golfových pravidel a etiky. Tyto si může nastudovat z vhodných knih. Postačí i prostudování "Pravidel golfu" schválených Českou golfovou federací (v el. podobě ZDE) v rozsahu úvod - pravidlo 28.

Pětidenní golfový kurz - je vhodný pro všechny, kteří jsou úplní začátečníci a jejich cílem je bezproblémově ukončit kurz zkouškou HCP 54. Dále je tento kurz určen těm zájemcům, kteří již handicap mají, ale chtějí se ve svých golfových dovednostech intenzivně zlepšovat.

 

TERMÍNY GOLFOVÝCH KURZŮ (bližší info v detailu kurzu)

Datum kurzu Poznámka Popis Přihlášených zájemců Trenér
7-9.6.2024   třídenní kurz (otevřený) Tomáš Daul
 27-30.6.2024   čtyřdenní kurz (otevřený)  Tomáš Daul 
 4-8.7.2024    pětidenní kurz    (otevřený)  Tomáš Daul 
19-23.7.2024   pětidenní kurz   (3)  Tomáš Daul 
 27-30.8.2024

 

 čtyřdenní kurz  (3)  Tomáš Daul 
 2-6.10.2024    pětidenní kurz   (otevřený)  Tomáš Daul 

V případě zájmu o delší pobyt pro Vás výše uvedené termíny rozšíříme, případně Vám bez příplatku připravíme termín a kurz přímo na míru.

 

Golfové prázdniny pro děti - s více než devítiletou zkušeností a tradicí připravujeme pro Vaše děti  nezapomenutelné golfové prázdniny na Kořenci. Základní náplní je samozřejmě golf jako takový - hra i etika, dovednosti i pravidla. Děti navíc, pod odborným dohledem, okusí něco z netradičního pojetí této a dalších her a navštíví atraktivity Moravského krasu a Boskovic, zahrají si noční turnaj na hřišti osvětleném loučemi.

Tento produkt získal 2. místo v kategorii "Nejlepší golfový balíček" v celorepublikové soutěži Velká cena cestovního ruchu 2011/2012, pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj a toto umístění obhájil i v roce 2014/2015.

 

TERMÍNY DĚTSKÝCH GOLFOVÝCH KURZŮ na léto 2024:

 Datum kurzu  Popis  Přihlášených  zájemců
     
4. - 9. 8. 2024  pro děti zejména od 6 do 18 let (hlavním trenérem je Tomáš Daul) 0
18. - 23. 8. 2024  pro děti zejména od 6 do 18 let (hlavním trenérem je Tomáš Daul) 15