menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

menu

Otevřené mistrovství GOLF CLUBU PROSTĚJOV 2018

26
srpen

Otevřené mistrovství GOLF CLUBU PROSTĚJOV 2018

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na šestý ročník otevřeného mistrovství Golf Clubu Prostějov 2018. Turnaj je otevřen hráčům všech klubů. Z hlavní turnajové kategorie nám vzejde mistr a mistryně klubu v ostatních otevřených kategoriích se můžete utkat o pěkné ceny.


Start: v 9:00 postupný z jamky č. 1/10.

STARTOVNÍ LISTINA bude zveřejněna den před turnajem. Změna času a způsobu startu vyhrazena.


Program turnaje:

  • Akreditace turnaje 8:30 – 9:30
  • Snídaně formou rautu 8:00 – 9:30
  • Postupný start z jamky č. 1/10 v 9:00
  • Vyhlášení výsledků cca 15:00.


Ceny:
První tři místa v každé kategorii (junioři, dospělí, senioři), věcné ceny. Tři společné kategorie pro členy i nečleny GCPRO - ceny pro první tři místa v každé kategorii. Ceny pro vítěze BEST BRUTTO (ženy,muži). Ceny pro vítěze vložených soutěží NEAREST TO THE PIN (ženy,muži) a LONGEST DRIVE (ženy,muži).


Startovné:

350 Kč + řádní členové Golf Clubu Prostějov zvýhodněné green fee 650 Kč
350 Kč + roční členové SOGCC 700 Kč green fee
350 Kč + členové ostatních klubů 950 Kč green fee

350 Kč + mládež do 15ti let 500 Kč green fee


Přihlášky:


Podmínky:

HCP 54 a nižší. Hraje se podle Soutěžního řádu ČGF a Pravidel golfu. Soutěžní výbor si ve výjimečných případech vyhrazuje právo povolit použití elektomobilů. Požadavky na sestavení vlastního flightu můžete podávat na recepci nejpozději den před turnajem do 12:00. Na pozdější žádosti nebude brán zřetel. Soutěžní výbor si vyhrazuje právo tyto požadavky neakceptovat. Hráč je povinen se registrovat na recepci minimálně 20 minut před svým startovním časem. V případě zrušení účasti na turnaji je hráč povinen se z turnaje odhlásit nejpozději dvě hodiny před vyvěšením startovní listiny na server ČGF.

Po dobu konání mistrovství klubu nebudou na hřišti podávány alkoholické nápoje. Caddy je povolen ve všech kategoriích.

Výsledky v kategorii juniorů se započítávají do kategorie dospělých. Stejně tak se započítávají i výsledky v kategorii seniorů do kategorie dospělých.info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGFhřištěhřiště uzavřeno: 7:00-14:00

zpět