menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

menu

Reference

      Děkujeme Všem partnerům a zákazníkům, kteří s námi již řadu let spolupracují. Vážíme si jejich přízně a jsme pro ně vždy připraveni vydat se ze svých sil při pořádání golfových i negolfových eventů.

Chtěli bychom ocenit pohodovou atmosféru a stylové prostředí areálu Kořenec Golf & Ski Resort, kde naše společnost pořádala firemní akci. Setkali jsme se se vstřícným přístupem personálu, kvalitním kongresovým zázemím i ubytováním a skvělou domácí kuchyní. Výrazným zpestřením našeho programu byl noční golfový turnaj, na který všichni rádi vzpomínáme. Bosch Termotechnika s.r.o.
reference zde

 


reference zde

 
reference zde
 
reference zde

  reference zde
 

 

 

 

E.ON Česká republika, s.r.o.

 

 

 

 

Z novin a časopisů

      
     

 
 

   

 

Golfový pobyt

 • Rádi bychom vám touto cestou poděkovali za hezký golfový pobyt ve vašem areálu. Ukázkové služby, příjemný personál, pěkné ubytování. Ještě se k vám letos vrátíme. Manželé Křivanovi z Chomutova 
 • Za celou naši studentskou skupinu bychom vám touto cestou moc rádi poděkovali za nádherný pobyt a za podporu, které se nám, studentům, z vaší strany již několik let dostává. Na hřiště na Kořenci jsme se moc těšili a plně využili veškerý čas nejen k nácviku odpalů na drivingu, ale hlavně k intenzivní hře v krásném prostředí. O to více nám všem po takto náročných dnech přišel vhod odpočinek a regenerace v moderním ubytování. Výborná domácí kuchyně a příjemný a usměvavý personál již jen umocnil srdečnou atmosféru. Čtyři golfem plně „nasycené" dny jsme si všichni moc užili a už nyní se těšíme na příští návštěvu. Děkujeme za nádherné vzpomínky! Za studenty Lenka Příkazská (Brno, 14.8.2015)

Golfový vícedenní kurz   

 • Pobyt u Vás byl bez nadsázky kouzelný - a to nejsem nijaký romantik. Vše probíhalo "na pohodu", včetně trenéra (Tomáš Daul), který se nenechal vyvést z míry žádným z našich faux-pas a který do nás dokázal dostat za dva dny to, co se nám ani jiným nepodařilo za měsíce návštěv různých resortů... Tomáš Pospíšil (Brno, 10.6.2015)
 • Moc se mi u vás líbilo a dceři taky. Služby profesionální, příjemní lidé, výborné jídlo. Teď bych jen potřebovala víc času na golf. Lucie Šolcová (Prostějov, 15. 5. 2014)
 • Moc děkujeme za příjemný pobyt v Kořenci, vše se nám moc líbilo, ubytování velmi pěkné, trenér skvělý, personál velmi příjemný. Počasí nám perfektně vyšlo a tím to celkově vše skvěle klaplo. Budeme se k Vám rádi vracet a samozřejmě Vás doporučovat. Lenka Satinská (Pržno, 6. 8. 2014)
 • Děkujeme Vám za velmi příjemně strávený víkend. Máte zde zcela výjimečného trenéra golfu Tomáše. Byl velmi příjemný, vstřícný, tolerantní , klidný za každých okolností. Odjíždíme s pocitem, že naše golfové začátky se trochu posunuly a určitě se sem rádi vrátíme. Rovněž děkujeme za velmi příjemný přístup personálu, zvláště Ivetce za její stálý úsměv. Moc se sem těším na letní golfový tábor. Hanka Záhumenská a Emil Záhumenský (17.10.2010)
 • Bylo nám velkým potěšením strávit pět příjemných dní v milém prostředí plném usměvavých lidí. Fantastická kuchyně paní Lidušky pak pro nás byla nejen mimořádným gurmetským zážitkem, ale dodávala nám i potřené síly a optimismus pro golfovou hru. Velké poděkování patří i trpělivému trenéru Tomášovi, ale i všem z pozorného a vstřícného personálu. Nezbývá, než se těšit na viděnou! Tomáš Nevečeřal a spol. (27.6.2009)
 • Dobré odpoledne na Kořenec, chtěla bych se ještě vrátit k víkendu, který jsme u vás strávili (ve vzpomínkách tam vlastně ještě pořád jsem). Ten víkend prostě neměl chybu!!! Vyzkoušet si golf mě táhlo už celá léta, ale jsem opravdu moc ráda, že jsem netlačila na pilu a nechala to dozrát. Byla jsem zvědavá, jestli se mi to bude líbit tak, jak jsem si myslela, že by se mi to mohlo líbit. Nicméně musím říct, že ty tři dny naprosto předčily veškerá má očekávání!!! Hra jako taková mě úplně nadchla. Ohromně jsem si užívala všechny tři dny a díky té euforii jsem se necítila ani nijak zvlášť unavená nebo zničená. Dokonce mi ani nevadilo, že mi nejdou ty pitomé odpaly. 8-) Naprosto bez problémů jsem si to sama sobě omluvila, protože jsem věděla, že jednou, to přijde... (A Tome - na 17tce to přišlo - já tak hezky odpálila (tos u mě rozhodně neviděl, šlo to tak nějak samo, úplně lehce, fakt nadějeplné), že jsem myslela, že už raději nebudu pokračovat... ale pak mi to bylo líto, že bych už měla skončit, tak jsme tu devítku došli do konce.)
  No ale to důležité pro Vás - nadchlo mě i všechno to ostatní... např. prostředí... A já vím, že nemalou měrou tomu přispěl i výborný (a vtipný - se cení) trenér, perfektní organizace od prvopočátku, kdy jsme jen všechno plánovali po mailech, bezvadné počasí, výborná kuchyně, šikovný a vstřícný personál, příjemné ubytování v místě, bezvadní spolužáci (žádný rozumbrada, ale fakt fajní lidi) - no prostě jedním slovem - PARÁDA!!!
  A za to bych vám chtěla poděkovat, protože bez vás by to bylo jen částečné... (třeba to počasí, to by asi vyšlo, ale to je opravdu už jen ta třešínka na dortu). Doufám, že vás aspoň slovem takto podpořím v tom, abyste v podobném duchu pokračovali, aby vás to bavilo a aby se vám dařilo lít do lidí energii tak, jak se vám to podařilo minulý víkend!
  Vlastíku, Tome - mějte se krásně, užívejte letní dny a těším se nashledanou! Petra a Jiří Valentovi (5.8.2015)

Fittness pobyty

 • Chtěla bych Vám jménem svým i kamarádek touto cestou poděkovat za milé víkendová zpestření. Moc se nám u vás v Kořenci líbilo, Martina s Kristýnou byly velmi příjemné. Program byl pestrý, rády jsme se protáhly a ještě raději zkrášlily. Doufám, že se někdy opět k vám podíváme, ať už se svými rodinami nebo pouze v dámské sestavě. Přeji vám v další práci hodně spokojených klientů a budeme se opět někdy těšit na viděnou. S pozdravem a přáním pěkného dne se loučí "odpočatá" Martina Dokládalová (31.března 2014)
 • Chtěla jsem pochválit akci pro ženy , které jsem měla čest se zůčastnit a chci pochválit děvčata, jak se nám věnovala, a jak vše klapalo a nebyl žádný problém. Dnes je už málo usměvavých lidí,kteří Vám klidně v 18,59 opět zapnou počítač, aby Vám vytiskli listek na míčky a ještě se usmívali. Pochvalte je prosím!! Citila jsem se u Vás jako doma a má kolegyně také. Strava byla také velmi výtečná, i když se obsluha divila, že chceme něco sladkého při wellnes pobytu. Paní kuchařka okamžitě reagovala, upekla výborné koláčky ke kávičce, také pls pochválit. Budu se těšit na další akci. S pozdravem a úsměvem na rtu přeji i Vám jen vše dobré. Pražáková Kateřina (31.3.2014)

Tréninkové Centrum Mládeže

 • Chtěli bychom tímto moc poděkovat za nádherné čtvrteční odpoledne, které jste na konec sezóny připravili. Odvádíte všichni  úžasnou práci a vytváříte motivující prostředí s pohodovou atmosférou, kde se děti cítí opravdu dobře. Ještě jednou díky a nashledanou v příští sezóně :) - manželé Hálovi  (2.11.2013)

Svatby

 • Rádi bychom Vám a celému personálu vašeho resortu poděkovali za ten nejkrásnější svatební den, jaký jsme si kdy mohli přát. Kromě úchvatného prostředí náš čekal skvělý a velmi vstřícný personál, naprosto božská kuchyně (na kterou mimochodem velmi rádi vzpomínají i všichni naši hosté) a v neposlední řadě Vy (Mgr. Karolína Novotná). Vám patří největší dík za to, jak jste nám celý den naprosto skvěle zorganizovala, ve všem jste se snažila maximálně nám vyhovět a spoustu administrativních a organizačních záležitostí udělala za nás. Jsme velmi rádi, že jsme se pro nepřízeň počasí na poslední chvíli rozhodli změnit místo obřadu z venkovního prostoru na zastřešenou terasu. Atmosféra byla úžasná a nepopsatelná. Nevíme, zda to bylo tím, že si všichni hosté byli na terase velmi blízko a nebo na všechny zapůsobil magický prostor vytvořený obilnými kruhy ve spojení se závěsy, profesionálním přístupem pana starosty, ale bylo to prostě skvělé. Naše svatba ve vašem resortu byla prostě pohádková. Za to všechno ještě jednou děkujeme Vám, vašim kolegům a asi osudu :-). Zde zasíláme odkaz na fotky z našeho svatebního dne. Můžete je použít na prezentaci vašeho resortu a služeb, které nabízíte. S pozdravem, Libor a Danda Vaškovi
 • Rádi bychom poděkovali za velmi profesionální a lidský přístup všem, kteří se podíleli na organizaci našeho svatebního dne. Oceňujeme především kvalitní služby, jasnou komunikaci a vstřícnost. Již samotné plánování probíhalo v pohodové atmosféře a ač to snad ani není možné, ve svatební den nedošlo k žádnému zádrhelu. My i naši svatebčané jsme si užili nejen krásné ubytování, ale i vynikající hostinu a raut, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pan Klíč dokázal přesně odhadnout, co naši hosté na menu ocení. Rádi bychom vyzdvihli práci paní Novotné, pro kterou nebyl problém cokoliv zařídit, vyšla vstříc veškerým našim požadavkům a její jednání bylo vždy velmi milé. Díky skvěle odvedené práci veškerého personálu se nám opravdu podařilo prožít Svatbu snů na Kořenci. Ještě jednou moc děkujeme, na Kořenec se budeme rádi vracet - manželé Mačkovi.
 • Milá Karolíno (Mgr. Karolína Novotná), moc děkuji za Vámi krásně zorganizovanou svatbu, která se všem líbila. Určitě si do Kořence zajedu třeba na golf. (svatebčan)
 • Prostředí Golf & Ski Resortu Kořenec představuje dokonalou kombinaci všeho, co si každá nevěsta pro svůj den představuje. Krásné prostředí pro obřad (včetně "mokré varianty"), útulné vnitřní prostory pro hostinu, překrásné přírodní venkovní exteriéry pro novomanželské focení (přičemž současně je možné velmi prakticky zabavit svatebčany golfovou akademií), architektonicky velmi povedené řešení venkovní terasy pro odpolední a večerní zábavu, které zaručuje skutečně nezapomenutelnou atmosféru. To vše doplněné milým a vstřícným personálem, sympatickou svatební koordinátorkou, fantastickým jídlem a pitím. Velmi vkusné ubytování a luxusní svatební apartmán jsou pak jen třešničkou na dortu. Nedovedeme si představit, že bychom mohli náš svatební den prožít v ideálnějším prostředí - Jana Cejpková (23.8.2014).
 • Děkujeme resortu Kořenec a především Karolíně Novotné za organizaci svatebního dne. Kořenec nám splnil sen obřadu v přírodě s přenádherným výhledem do kraje, jelikož resort se nachází výše než 600 m.n.m a panoramata z nejvyšších bodů jsou dechberoucí. Většina našich hostů byla ubytována v hotelové časti resortu, která okouzlila především vlastní terásku s posezením a výhledem do zeleně u většiny pokojů. Hostina se konala ve venkovní rustikální restauraci, jejíž styl kanadského srubu vytváří užasnou atmosféru, uprostřed pergoly je i taneční parket, který svatebčané ve večeních hodinách rádi obsadili, jakmile začala hrát kapela. Po dobu našeho focení jsme pro naše hosty vymysleli odpolední program golfovou akademii a pro druhou skupinu ochutnávku vín v útulném vinném sklípku pod restaurací. Ačkoli nejsme golfisté, Kořenec jsme si zamilovali a svatbu jsme zvolili přávě zde. Svatbu na Kořenci doporučujeme především pro milovníky přírody a míst s geniuem loci.  - Manželé Rárovi (svatba v srpnu 2014)

 • Rádi bychom poděkovali zaměstnancům Golf Resortu Kořenec za vstřícné, operativní, přátelské a profesionální jednání a zorganizování naší svatební hostiny a svatebního veselí. Prostředí Golf Resortu vřele doporučujeme všem potenciálním zájemcům pro rodinné oslavy či přímo svatby, protože svatba na Kořenci, to je svatba Golfově-Okouzlující – Lákavá – Fialová (v našem případě J) – Krásná – Opravdu-Řádně-Exkluzivní – Netradiční – Elegantně-Ceremoniální. - (Manželé Fialovi - svatba v srpnu 2014)
 • Byli jsme u vás naprosto spokojeni. Ať už se to týče poskytovaných služeb, ubytování či jídla. A rozhodně nedám dopustit na perfektní personál, který byl velmi ochotný a vstřícný a spolupráce byla naprosto skvělá. A není to jen můj názor, ale naprosto spokojeni odcházeli všichni naši hosté s tím, že se určitě ještě někdy přijedou na Kořenec podívat, stejně jako my. - (Monika Kmoníčková - svatba 2.5.2015)

 • Dlouho jsme hledali místo, které by pro náš obřad bylo TO pravé. Již při první návštěvě nás oslovil krásný výhled, krajina a kouzlo tohoto místa. Proto jsme se nechali 1. května 2015, v Golf & Ski Resortu Kořenec, oddat. Detailem, který nás utvrdil v naší volbě, byla slečna Karolína Novotná. Od začátku byla neuveřitelně milá, vstřícná a ochotná vyhovět všem našim požadavkům. Jednoduše profesionální přístup.:) S čistým svědomím tak můžeme Všem, využití služeb tohoto resortu, doporučit. Děkujeme a do budoucna se sem budeme rádi vracet. (Manželé Novotní - svatba 1.5.2015)
 • Touto cestou chceme velice poděkovat paní Karolíně Jakubcové za skvělou přípravu našeho svatebního dne. Vše bylo naprosto perfektní již od prvotních příprav až po koordinaci našeho svatebního dne, který jsme si neskutečně užili. Nádherné prostory, dobré jídlo, velice milý a vstřícný přístup paní Jakubcové se odrazil na spokojenosti našich hostů. Naši svatbu jsme si prožili přesně podle našich představ a proto ještě jednou moc děkujeme! Nedomovi (svatba 17.10.2015)
 • Pro náš svatební den jsme si vybrali prostředí Golf & Ski resortu Kořenec. A rozhodně jsme tímto výběrem neudělali chybu. Slečna Novotná, dnes již paní Karolína Jakubcová, byla od začátku velmi ochotná a milá. Splnila a vyřešila všechny naše nápady a výmysly. Pomohla se všemi přípravami na Kořenci a snažila se vyjít vstříc i nad rámec jejích povinností. Celý svatební den se potom starala o organizaci a hladký průběh svatebního dne. Ostatní služby v areálu byly také na nejvyšší úrovni.  Jídlo bylo skvělé a personál v restauraci příjemný a usměvavý. Celý svatební den, včetně snídaně na druhý den ráno, se líbil nejen nám dvěma, ale i všem ostatním svatebním hostům. Musíme říct, že výběr této lokality pro náš svatební obřad byl rozhodně správným krokem. Manželé Pavlékovi – červenec 2015

 • Ještě jednou moc děkujeme za krásný zážitek, i s odstupem času stále vzpomínáme, jak svatba ve Vašem resortu byla dokonalá. :-) Přemýšleli jsme, jestli bychom něco změnili či udělali jinak a musíme říct, že NE :-) Což u takové akce, kterou člověk většinou chystá a zařizuje jedenkrát za život, považujeme za velký úspěch :-) Velké díky patří především paní Jakubcové (Novotné), za perfektní koordinaci celého průběhu před i v den svatby. S takto přátelským, usměvavým a vstřícným personálem se člověk v dnešní době málokdy setká. Takže ještě jednou VELKÉ DÍKY ZA VŠE :-). Manželé Alexovi - září 2015

 • Dobrý den, paní Jakubcová (Novotná), rádi bychom Vám touto cestou dodatečně poděkovali za skvělou realizaci a koordinaci našeho svatebního dne. Vše, od výzdoby přes obřad až po závěrečnou párty, bylo přesně dle našich představ. Svatebčani byli nadšeni nejen golfovou akademii, ale i hostinou, která byla výborná. Vše bylo podtrženo nádherným prostředím a milým personálem. Vaše usměvavá přítomnost byla jen třešinkou na dortu : ) Jste opravdový profesionál. Určitě Vás budeme doporučovat dál. Ještě jednou díky. Manželé Valentovi - září 2015

Firemní turnaje, akce, kongresy a semináře

  Chtěli bychom ocenit pohodovou atmosféru a stylové prostředí areálu Kořenec Golf & Ski Resort, kde naše společnost pořádala firemní akci. Setkali jsme se se vstřícným přístupem personálu, kvalitním kongresovým zázemím i ubytováním a skvělou domácí kuchyní. Výrazným zpestřením našeho programu byl noční golfový turnaj, na který všichni rádi vzpomínáme. Bosch Termotechnika s.r.o.
     
  V Resortu Kořenec naše společnost uspořádala dvoudenní firemní akci pro 30 osob a byli jsme velmi spokojeni. Ocenili jsme především příjemné rodinné prostředí, krásné okolí, kvalitní ubytování i služby a vstřícný přístup personálu. Kořenec Golf & Ski Resort můžeme určitě vřele doporučit. Swiss life select Česká republika, s.r.o.
     
  Moc děkujeme za vynikající kuchyni, ochotný personál restaurace, šikovným kuchařkám, také super slečnám na recepci a v neposlední řadě panu manažerovi hřiště – bylo to tu fajn, přijedeme zase! Česká pojišťovna a.s. & Green agency s.r.o.
     
  Děkuji za profesionálně připravenou akci a především Vám osobně, pane Štefle,  bych chtěl poděkovat za perfektní spolupráci a úžasně vstřícné jednání. Kéž by to takhle fungovalo všude. :) Komerční banka, a.s.,  Jakub Vítek - Marketing Events and Sponsorship Specialist
     
  Neocenitelná atmosféra golfového areálu Kořenec je tvořena skvělým kolektivem lidí v čele s Vlastou Šteflem - skvělým manažerem, golfistou a bavičem :-) Každá pořádaná akce na Kořenci je nezapomenutelným zážitkem a vždy se sem budeme rádi vracet. Děkujeme Vlastovi i celému kolektivu Kořence za dlouholetou a oboustranně přínosnou spolupráci. IMP net s.r.o., Lukáš Bryksa, výkonný ředitel