menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

Kariéra

Manažer golfových aktivit

Event manager

  • Řízení provozu golfového hřiště a golfového cvičného zázemí
  • Vedení, administrace a organizace golfových aktivit.
  • Koordinace golfových aktivit s ostatními aktivitami resortu (hotel, restaurace, kongres, …)

Profesní předpoklady:

  • Znalosti a zkušenosti z oblasti golfu
  • Zkoušku golfové způsobilosti (dříve ZK)

  • Styk s veřejností – propagace kongresových a firemních akcí, oslav apod.
  • Vedení a organizace kongresových aktivit, seminářů, firemních akcí, oslav.
  • Pomocné práce při realizaci akcí pořádaných v resortu
  • Koordinace golfových aktivit s ostatními aktivitami resortu (hotel, restaurace, kongres....)
  • Pomocné práce v administrativě

Požadujeme

SŠ vzdělání se základy ekonomiky a účetnictví

Komunikační a organizační schopnosti

Práce s PC (Word/Excel)

Řidičský průkaz sk. B

Spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a osobní aktivitu

Nabízíme

Perspektivní různorodou práci v mladém kolektivu

Příjemné ohodnocení s bonusy

 Své strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu jakubcova@korenec-golf.cz nebo na adresu Kořenec 174, Boskovice 680 01.

Recepční golfového resortu

Náplň práce

  •       Zodpovídá především za rezervační, odbavovací a zúčtovací služby recepce
  •       Zodpovídá za sklad s občerstvením a pro-shop
  •       Komunikuje s klienty
  •       Rezervuje a odbavuje golfové a hotelové hosty
  •       Vyřizuje telefonní hovory, poštu, emailovou korespondenci
  •       Zpracovává drobnou administrativu
  •       V případě potřeby pomáhá při organizaci turnajů na hřišti nebo při organizaci negolfových akcí a svateb

Požadujeme

  •       Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  •       Uživatelskou znalost práce na PC – Word, Excel, Powerpoint, Outlook
  •       Znalost českého i anglického jazyka (slovem i písmem) minimálně na střední úrovni
  •       Výborné komunikační dovednosti
  •       Příjemné, přirozené vystupování, samostatné uvažování
  •       Spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu a osobní aktivitu
  •       Ochotu pracovat o víkendech

Nabízíme

  •       Práci a zapojení v zaběhnutém a sehraném kolektivu.
  •       Příjemné ohodnocení a firemní benefity.
  •       Perspektivní růst.

Své strukturované životopisy včetně fotografie zasílejte na e-mailovou adresu jakubcova@korenec-golf.cz nebo na adresu Kořenec 174, Boskovice 680 01.