menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

Kariéra

Servírka / Číšník

Náplň práce

  •       Obsluha golfové restaurace
  •       Zajišťování firemních akcí, golfových turnajů a svateb
  •       Zajišťování snídání hotelových hostů

Požadujeme

  •       Praxe v oboru je vítána
  •       Příjemné vystupování
  •       Spolehlivost, zodpovědnost a časová flexibilita

Nabízíme

  •       Práci a zapojení v zaběhnutém a sehraném kolektivu
  •       Příjemné ohodnocení a firemní benefity.

Své strukturované životopisy včetně fotografie zasílejte na e-mailovou adresu jakubcova@korenec-golf.cz nebo na adresu Kořenec 174, Boskovice 680 01.

Údržbář na golfovém hřišti

Náplň práce

  •       Provádí každodenní údržbářské práce vedoucí k zajištění fuknční schopnosti hřiště.
  •       Provádí opatření k zajištění fukční schopnosti trávníkových ploch a to:

     - fyziologicky účinná opatření (hnojení, zavlažování, sekání)

     - fyzikálně účinná opatření (vertikutace, erifikace, tepdresing)

     - ošetřování rostlin (choroby, plevele, mechy a řasy, živočišní škůdci)

     - specifická ošetřovací opatření (odstraňování listí, ošetřování bankrů, dosévání, zlepšování půdy)

  • Odpovídá za hospodaření s pohonnými hmotami, mazadly, hnojivy, chemickými postřiky a ostatním svěřeným materiálem.
  • Odpovídá za hospodaření s ručním nářadím.
  • Odpovídá za funkčnost jemu svěřeným mechanizmům a jejich ošetřování a údržbu.

Požadujeme

  •       Výuční list nebo maturita
  •       Práce v oboru – výhodou
  •       Řidičský průkaz sk. B
  •       Svářečský průkaz – výhodou
  •       Řidičský průkaz sk. T - výhodou

Nabízíme

  •       Profesní oblečení
  •       Práci v přírodě