menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

menu

ANNABIS ARTHROCANN HCP STŘEDA EKLEKTIK 2015

Společnost ANNABIS nabízí velmi kvalitní sortiment konopných produktů se širokým využitím. Naše výrobky jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a aktivního zkoumání účinků konopí. Jsme dynamická společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem konopných přípravků. Naším cílem je přinášet na trh kvalitní a svým složením jedinečné konopné přípravky především zákazníkům, kteří chtějí o své zdraví aktivně pečovat.

Certifikované odrůdy technického konopí, které používáme pro výrobu, jsou bez psychoaktivních účinků, jsou pěstovány tradičními metodami bez pesticidů a umělých hnojiv a jejich užití je zcela bezpečné. Použití našich přípravků na příslušné poškozené místo nebo aplikace prostřednictvím masáží přináší pozitivní vliv při řešení celé řady problémů. Konopí totiž není jen moderní, ale skutečně účinné. I to je důvod, proč se v poslední době stále více vyrábí i konopná kosmetika Annabis. Zákazníci ji mají rádi, žádají si ji a nemohou si její účinky vynachválit.

Naše výrobky nejsou testované na zvířatech a mají vysoký obsah přírodních aktivních látek, které díky své jedinečné kombinaci napomáhají při potížích a regeneraci.

Pohybový aparát se opotřebovává mimo jiné s přibývajícím věkem. Klesající pružnost a ohebnost jsou jedním z prvních ukazatelů. Toto je přirozený, ale bohužel negativní vývoj, kterému podléhají ženy i muži stejně. Proto je velice důležité zvolit správnou a kvalitní preventivní péči pro podporu pohybového aparátu. Moderní kosmetika i přípravky kloubní výživy se vrací zpět k osvědčeným přírodním zdrojům - rostlinným olejům a extraktům. Přípravky s obsahem konopí stále častěji vyhledávají aktivní sportovci stejně jako senioři. Konopné masážní gely a masti účinně ulevují při svalové únavě, mírní obtíže při artritidě, přispívají k rychlé regeneraci. Bonusem je snadná vstřebatelnost bez pocitu mastnoty a lepení.

Konopný olej a extrakt z konopí je z hlediska živin velmi cenný a je významný v péči o pokožku. Regeneruje i velmi suchou, citlivou a podrážděnou pleť. Pozitivně působí na hluboké vrásky, dokáže pokožku vypnout a díky všem svým látkám navrací konopná kosmetika pokožce přirozený a mladistvý vzhled, vyživuje ji a podporuje regeneraci. V neposlední řadě pomáhá tlumit kožní projevy různých forem ekzémů a akné.

 

Jednotlivé turnaje v sérii 2016 budou vyhodnoceny v celoročním ANNABIS ARTHROCANN HCP EKLEKTIK 2016. V hodnocení eklektiku budou sečteny Vaše nejlépe zahrané jamky v celé sezóně.

 

 

VÍTĚZOVÉ ANNABIS ARTHROCANN HCP STŘEDA EKLEKTIK 2016
Datum turnaje Jméno vítěze turnaje reg. kód
11. května 2016 MIKETOVÁ Vlasta  
18. května 2016 VONDRÁK Zdeněk  
1. června 2016  VONDRÁK Zdeněk  
 8. června 2016 PANČÍK Jan  
 15. června 2016  POLÁK Karel  
 29. června 2016  NOVOTNÁ Martina  
 6. července 2016 MINÁŘOVÁ Ivana  
13. července 2016 KROCHMALNÁ Eva  
 20. července 2016 TRONEČEK Miroslav  
 27. července 2016 KOLEŇÁK Robert  
 3. srpna 2016    
 10. srpna 2016    
     
     
     
     
     

 

VÝSLEDKY NOVACLOUD EKLEKTIK HCP STŘEDY 2014

VÝSLEDKY NOVACLOUD EKLEKTIK HCP STŘEDY 2013

VÝSLEDKY BIRKI EKLEKTIK HCP STŘEDY 2012

VÝSLEDKY BIRKI EKLEKTIK HCP STŘEDY 2011

VÝSLEDKY BIRKI EKLEKTIK HCP STŘEDY 2010

VÝSLEDKY BIRKI EKLEKTIK HCP STŘEDY 2009