Golf restaurant Kořenec

Provozní doba restaurace (zimní sezóna)

Vedoucí restaurace

Pondělí - neděle  ........... 9:00 - 19:00
 

Aktuální otevírací doba resortu ZDE.

Jakub Klíč 
+420 731 478 987

 

Stylová restaurace postavená podle projektu Ing. arch. Zdeňka Řiháka, je v provozu od konce března 2002 a jejím jádrem je pravý kanadský srub. Restaurace pod zatravněnou střechou nabízí kreativní gastronomii, prostornou krytou terasu s tanečním parketem a prostornou nekrytou terasu. Srubovina v kombinaci s klasickými materiály jako je sklo a kámen představuje špičku soudobé architektury, která je citlivě dotvořena vybavením ze smrkového masivu, včetně teplovzdušného krbového vytápění, posíleného stylovými kachlovými kamny.

Stylová klubová restaurace je svojí produkcí zaměřena zejména na tradiční moravskou a českou kuchyni. Při přípravě pokrmů je kladen důraz na maximální využití vlastních výrobků z domácích surovin. Minutková kuchyně staví na základu hesla: „V jednoduchosti je síla“ a vyznačuje se tedy především jednoduchostí a snahou o snoubení jednotlivých složek pokrmů.

Virtuální prohlídka restaurace

Golf restaurant nabízí:

  • obědové menu, speciality, tradiční kořeneckou kuchyni, golfovou gastronomii
  • cateringové služby pro firemní akce a turnaje, rodinné  a společenské akce
  • semináře, kongresy, výroční akce, ...

Specialita - DRAHANSKÉ HALUŠKY:

Jedním z oblíbených jídel, které Golf restaurant Kořenec nabízí, jsou Drahanské halušky připravované z bramborových nočků, kvalitní brynzy a škvařené slaniny.

 

Fotogalerie