menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

menu

ČLENOVÉ V AKCI: SKI & GOLF WORLD CHAMPIONSHIP (den druhý)

DEN DRUHÝ

Druhý den světového mistrovství přinesl spoustu zvratů. Do pořadí začali promlouvat golfem kovaní hráči. Bode Miller se se skóre 88 propadl na desáté místo. Ondra Bank se po ne zcela vydařeném kole usídlil na 25. místě. Vlastik Štefl se výsledkem 84 drží na průběžném 14. místě (ve své kategorii MAIN je pátý).

Kluci strávili odpoledne na drivingu a chippingu a nyní se soustředí :) na poslední golfové kolo. Ondra se rozhodl zaútočit na elitní dvacítku a Vlastik se rozhodl z ní nevypadnout.

Tak hodně štěstí!

výsledková listina druhého dne Bode Miller, Ondřej Bank a Patrik Jaerbyn - elitní lyžařský flight Vlastimil Štefl na greenu jamky č. 18 Idylka po golfovém dopoledni.

DEN PRVNÍ

Hned dvě želízka máme my kořenečtí v ohni...

Po prvním dni po lyžařské části vede celkové pořadí Ondřej Bank (před Bode Milerem) a Vlastimil Štefl je osmý (ve své kategorii MAIN je čtvrtý). Startovní pole má letos 233 závodníků/golfistů.


"Zatím dobrý, jen vymyslet, jak přežít golf:). Těch stíhačů za námi a těch jamek před námi." Povzdechl si Vlastik a Ondra dodává: "Nemám co dodat. Možná zítra dodám nějaký birdie:)"


V pátek čeká účastníky první kolo golfu, v sobotu kolo druhé a poslední. Každá vteřina, kterou závodníci získají na lyžích, znamená v golfu 4 rány náskoku (na obě dvě rundy dohromady).
Tak uvidíme a držíme palce. Go! Go! Go!


PS: omluvte chybu pořadatele s uvedením chybného klubu u Vlastika. Už se pracuje na nápravě.