menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

menu

ANNABIS ARTHROCANN HCP STŘEDA

28
říjen

ANNABIS ARTHROCANN HCP STŘEDA{lang}

Čas startu: 13:00

 

Způsob startu: postupný z jamky č.1

 

Startovné: 170 Kč (pouze hotově)

 

Green fee: roční členové a nečlenové green fee dle platného ceníku


Ceny:

Pro vítěze jednotlivých turnajů máme připravený balíček s produkty partnera - společnosti ANNABIS, s.r.o., včetně nejprodávanějšího Arthrocann gelu s koloidním stříbrem pro masáže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad.

Cenu si mohou vítězové vyzvednout na recepci nejpozději do 31. 10. 2020.

Pro členy golfového klubu Kořenec také olomoucká firma ANNABIS s.r.o. nabízí slevu 30% na všechny výrobky na e-shopu www.annabis.cz po registraci a zadání kódu „korenec30“.

 

Další informace:

Společnost ANNABIS nabízí velmi kvalitní sortiment konopných produktů se širokým využitím. Naše výrobky jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a aktivního zkoumání účinků konopí. Jsme dynamická společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem konopných přípravků. Naším cílem je přinášet na trh kvalitní a svým složením jedinečné konopné přípravky především zákazníkům, kteří chtějí o své zdraví aktivně pečovat.

 

Certifikované odrůdy technického konopí, které používáme pro výrobu, jsou bez psychoaktivních účinků, jsou pěstovány tradičními metodami bez pesticidů a umělých hnojiv a jejich užití je zcela bezpečné. Použití našich přípravků na příslušné poškozené místo nebo aplikace prostřednictvím masáží přináší pozitivní vliv při řešení celé řady problémů. Konopí totiž není jen moderní, ale skutečně účinné. I to je důvod, proč se v poslední době stále více vyrábí i konopná kosmetika Annabis. Zákazníci ji mají rádi, žádají si ji a nemohou si její účinky vynachválit.

Naše výrobky nejsou testované na zvířatech a mají vysoký obsah přírodních aktivních látek, které díky své jedinečné kombinaci napomáhají při potížích a regeneraci.

Pohybový aparát se opotřebovává mimo jiné s přibývajícím věkem. Klesající pružnost a ohebnost jsou jedním z prvních ukazatelů. Toto je přirozený, ale bohužel negativní vývoj, kterému podléhají ženy i muži stejně. Proto je velice důležité zvolit správnou a kvalitní preventivní péči pro podporu pohybového aparátu. Moderní kosmetika i přípravky kloubní výživy se vrací zpět k osvědčeným přírodním zdrojům - rostlinným olejům a extraktům. Přípravky s obsahem konopí stále častěji vyhledávají aktivní sportovci stejně jako senioři. Konopné masážní gely a masti účinně ulevují při svalové únavě, mírní obtíže při artritidě, přispívají k rychlé regeneraci. Bonusem je snadná vstřebatelnost bez pocitu mastnoty a lepení.

Konopný olej a extrakt z konopí je z hlediska živin velmi cenný a je významný v péči o pokožku. Regeneruje i velmi suchou, citlivou a podrážděnou pleť. Pozitivně působí na hluboké vrásky, dokáže pokožku vypnout a díky všem svým látkám navrací konopná kosmetika pokožce přirozený a mladistvý vzhled, vyživuje ji a podporuje regeneraci. V neposlední řadě pomáhá tlumit kožní projevy různých forem ekzémů a akné.

 

Jednotlivé turnaje v sérii 2020 budou vyhodnoceny v celoročním ANNABIS ARTHROCANN HCP EKLEKTIK 2020.
V hodnocení eklektiku budou sečteny Vaše nejlépe zahrané jamky z celé sezóny.

 

Těšíme se na Vás a přejeme Vám hezkou hru!

 

Průběžné hodnocení najdete na stránkách klubu.info na ČGFinfo na ČGF

zpět