menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

menu

BABY & JUNIOR TURNAJ PLNÝ MÓDY GOLF CUP 2022

14
květen

Milé začínající golfistky, milí začínající golfisté a vážení rodiče, při příležitosti konání klubového TURNAJE PLNÉHO MÓDY bychom Vás, a zejména Vaše děti, rádi pozvali na „BABY“ golfový turnaj pro ty nejmenší a na „JUNIOR“ golfový turnaj pro starší děti.

 

Těšíme se na vás.

 JUNIOR TURNAJ

Turnaj je určen dětem s HCP ve věku do 16ti let. Děti budou hrát prvních devět jamek golfového hřiště (jamky č. 1-9).

Program JUNIORSKÉHO turnaje:

  • Akreditace turnaje 13:00 – 13:30
  • Postupný start z jamky č. 1 přibližně ve 14:00 (nebo po skončení turnaje)
  • Vyhlášení výsledků po skončení Junior & Baby turnaje.

 

BABY TURNAJ

Turnaj je určen dětem bez HCP ve věku 5 – 16 let. Děti budou hrát šest jamek golfového hřiště z dětských odpališť vždy za doprovodu dospělého (jamky 1,2,3old, 3new, 4,9). Pomoc rodičů - vodičů je povinná.

Program BABY turnaje:

  • Akreditace turnaje 13:00 – 13:30;
  • Postupný start z jamky č. 1 přibližně ve 14:30 (nebo po odstartování juniorského turnaje);
  • Vyhlášení výsledků po skončení Junior & Baby turnaje.

Přihlášení:

Děti můžete přihlásit ZDE , na ČGF nebo na recepci klubu tel.: +420 731 478 974 , email: recepce@korenec-golf.cz

Podmínky:

HCP 54 a nižší. Hraje se podle Soutěžního řádu ČGF, Pravidel golfu a místních pravidel. Požadavky na sestavení vlastního flightu můžete podávat na recepci nejpozději den před turnajem do 12:00. Na pozdější žádosti nebude brán zřetel. Soutěžní výbor si vyhrazuje právo tyto požadavky neakceptovat. Hráč s lepším HCP bude ve startovní listině posunut k hráči s horším HCP.
Hráč je povinen se registrovat na recepci minimálně 30 minut před svým startovním časem. Soutěžní výbor má právo na přesunutí startovního času hráče v den turnaje v rámci zachování tempa hry.
V případě zrušení účasti na turnaji je hráč povinen se z turnaje odhlásit nejpozději dvě hodiny před vyvěšením startovní listiny na server ČGF. Při opakovaném pozdním odhlášení bude hráč zařazován na konec startovní listiny.
Měřící zařízení je povoleno. Nesmí měřit jiné hodnoty než je vzdálenost (např. sklon, teplota,...).info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGF

zpět