Kariéra

Údržbář na golfovém hřišti - GREENKEEPER

dne: 15. 5. 2016 (inzerát je stále aktuální)

Hledáme do našeho týmu kolegu na pozici „údržbář na golfovém hřišti – greenkeeper" na plný úvazek (nástup ihned na dobu určitou s předpokladem přechodu na dobu neurčitou).

Náplň práce:

  • Provádí každodenní údržbářské práce vedoucí k zajištění funkční schopnosti hřiště.
  • Provádí opatření k zajištění funkční schopnosti trávníkových ploch a to:
    • fyziologicky účinná opatření (hnojení, zavlažování, sekání)
    • fyzikálně účinná opatření (vertikutace, erifikace, tepdresing)
    • ošetřování rostlin (choroby, plevele, mechy a řasy, živočišní škůdci)
    • specifická ošetřovací opatření (odstraňování listí, ošetřování bankrů, dosévání, zlepšování půdy)
  • Odpovídá za hospodaření s pohonnými hmotami, mazadly, hnojivy, chemickými postřiky a ostatním svěřeným materiálem.
  • Odpovídá za hospodaření s ručním nářadím.
  • Odpovídá za funkčnost jemu svěřeným mechanizmům a jejich ošetřování a údržbu.

Požadujeme:

  • Výuční list nebo maturita
  • ráce v oboru – výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Svářečský průkaz – výhodou
  • Strojnický průkaz – výhodou
  • Řidičský průkaz sk. T - výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu a osobní aktivitu

Nabízíme:

  • Práci a zapojení v zaběhnutém a sehraném kolektivu.
  • Příjemné ohodnocení.
  • Firemní benefity
  • Pracovní oděv
  • Možnost rozšíření pracovního poměru na dobu neurčitou.
  • Práci v přírodě.

Své strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu jakubcova@korenec-golf.cz nebo na adresu Kořenec 174, Boskovice 680 01. Na Vaše telefonické otázky odpovíme na telefonu 731 108 887.